PHP младши разработчик (м/ж/д) на пълен работен ден

Станете част от екип, който успешно внедрява най-модерните и интелигентни технологии за нашите клиенти. Търсим кодери , а не дипломи. Дали сте се научили да кодирате или сте го научили в UNI, е второстепенно за нас. Входът и изходът са важни за нас. Следователно, както сменящите кариера, така и завършилите са еднакво добре дошли.

Това са вашите задачи

Имаме големи планове и голяма пътна карта пред нас. Ще работите предимно в разработването на функции.

Носи го със себе си

  • Вашата страст е PHP
  • Вече имате опит в стека LAMP
  • Пишете чист код
  • Талант за самоорганизация
  • Работа, ориентирана към решение, не се изисква „обработка“ и малко абстрактно мислене
  • Javascript (обикновен) би бил хубаво допълнение към уменията – не е задължително –
  • В най-добрия случай вече сте написали тестове сами, в противен случай ще го научите тук – не е задължително –
  • В най-добрия случай, вие знаете пътя си около терминала и можете да се движите през сървърите по този начин – не е задължително –
  • Говорите свободно немски език, желателно е владеене на английски (кодова документация на EN)

Ние ви предлагаме това

  • Изключително плоски йерархии: Директната комуникация в техническия екип (както и всички други екипи на мениджъри за съгласие) е желана и налична. Ако закъсате някъде, ще ви помогнат и не е нужно да търсите код с дни…
  • 100% дистанционно: Ако желаете, можем да ви осигурим работно място в Хамбург. Ако не живеете в Хамбург, а предпочитате да работите от коворкинг пространство, моля, свържете се с нас.
  • Гъвкаво работно време: От собствен опит знаем, че понякога можете (или искате) да програмирате най-добре през нощта
  • Допълнително обучение и курсове: Ако имате някакви желания или идеи кои технически събития могат да подобрят лично вас и по този начин вашите умения за кодиране, моля, свържете се с нас, ние ще ви подкрепим.

Очакваме с нетърпение да получим вашата кандидатура под формата на вашето CV и мотивационно писмо. В допълнение към вашите очаквания за заплата, моля, посочете възможно най-ранната си начална дата.

Очакваме с нетърпение да получим вашата кандидатура по имейл на: jobs@consentmanager.net

повече коментари

Webinar Google Consent Mode v2
видеоклипове, Нов

Уебинар: Режим на съгласие на Google v2

Уебинарът на тема „Google Consent Mode v2“ се проведе на 27 февруари 2024 г. PDF за уебинара можете да намерите тук за изтегляне . Бяха обсъдени следните теми: преглед Всички говорят за Google Consent Mode v2. От март 2024 г. Google ще изисква всички уебсайтове и приложения да използват Google Consent Mode v2. За това […]
Digital Services Act
правилно

Законът за цифровите услуги (DSA) важи ли и за вашата компания? Онлайн платформите имат допълнителни задължения

Законът за цифровите услуги определя допълнителни изисквания за прозрачност за онлайн платформите. Определението за онлайн платформа съгласно DSA може да се отнася за вашия бизнес. В резултат на това може да се наложи да спазвате допълнителните изисквания за прозрачност на DSA. Прочетете, за да разберете дали вашият бизнес попада в тази категория и какви стъпки […]