Търси се представител на бизнес развитие (м/ж/д)

Станете част от екип, който успешно внедрява най-модерните и интелигентни технологии за нашите клиенти. В момента търсим представител за бизнес развитие за нашето местоположение в Хамбург.

Това са вашите задачи

  • Достигайте и квалифицирайте потенциални клиенти чрез изходящи обаждания и социални медии
  • Обръщение и консултиране на потенциални клиенти
  • Разработване на стратегии за контакт с клиенти
  • Поддръжка на бизнес сделки
  • Проактивно управлявайте контактите, за да гарантирате, че последващите действия, обажданията и срещите протичат по план
  • Създаване на седмични и месечни отчети за контакти

Носи го със себе си

  • Доказан опит от най-малко 1 година в роля в бизнес развитие или подобна позиция
  • Умения за водене на преговори със заинтересовани страни на високо ниво
  • Отлични и проактивни комуникационни умения
  • Добра работа в екип и позитивно отношение
  • Силни аналитични умения и мислене, ориентирано към решения
  • Гъвкавост за работа в процеса на продажби
  • Идеален опит с MS Office и Pipedrive
  • Владее немски език, добро владеене на английски – владеенето на други езици би било предимство

Ние ви предлагаме това

  • Голяма „клиентска база“ с добре познати компании и първокласни референции
  • Творческа, многоезична среда и култура, която е подкрепяща, динамична и благоприятна за професионално израстване
  • Множество възможности за развитие на умения и кариерно развитие, включително индивидуален план за развитие с кариерно обучение
  • Разрастваща се компания, в която наистина можете да промените нещата
  • Признание и награда за индивидуално и екипно представяне
  • Редовни отборни събития
  • На непълно работно време 20 часова седмица
  • Гъвкава политика за домашен офис

Тогава бихме искали да се запознаем с вас и вашите идеи! Очакваме вашето CV и мотивационно писмо. Нашият CMO Götz Sielk ще отговори на вашите въпроси ( goetz@consentmanager.net ).
В допълнение към вашите очаквания за заплата, моля, посочете възможно най-ранната си начална дата.

Очакваме с нетърпение да получим вашата кандидатура по имейл на jobs@consentmanager.net

повече коментари

Webinar Google Consent Mode v2
видеоклипове, Нов

Уебинар: Режим на съгласие на Google v2

Уебинарът на тема „Google Consent Mode v2“ се проведе на 27 февруари 2024 г. PDF за уебинара можете да намерите тук за изтегляне . Бяха обсъдени следните теми: преглед Всички говорят за Google Consent Mode v2. От март 2024 г. Google ще изисква всички уебсайтове и приложения да използват Google Consent Mode v2. За това […]
Digital Services Act
правилно

Законът за цифровите услуги (DSA) важи ли и за вашата компания? Онлайн платформите имат допълнителни задължения

Законът за цифровите услуги определя допълнителни изисквания за прозрачност за онлайн платформите. Определението за онлайн платформа съгласно DSA може да се отнася за вашия бизнес. В резултат на това може да се наложи да спазвате допълнителните изисквания за прозрачност на DSA. Прочетете, за да разберете дали вашият бизнес попада в тази категория и какви стъпки […]